Biz Kimiz?

Hakkımızda

Bir marka, firma ya da kurumun reklamını yapan ajanda, kupa, kalem gibi ürünlere kurumsal promosyon denir. Günümüzde teknoloji ve sosyal medya alanındaki gelişmeler, bu promosyon hediyelerinin yeni formlar kazanmasını gerektirmiştir. Çağa ayak uydurmak adına USB bellek, powerbank gibi teknolojik ürünler de promosyon kataloğuna eklenmiş durumdadır. Inovatif Promosyon ve Kurumsal Tedarik firması olarak amacımız, yenilikçi ya da güncellenmiş geleneksel tanıtım hediyelerine kolayca ulaşmanızı sağlamaktır. Kaliteli ve işlevsel eşyalarla markanızın ya da şirketinizin reklam ihtiyacını belli ölçüde karşılamış olursunuz.

Kurumsal Promosyonların Marka Değerine Etkisi Nedir?

Promosyon kelime anlamı olarak Türkçe’de özendirmek anlama gelmektedir. Bu açıdan promosyon ürünleri reklam, tanıtım ve PR çalışmalarında büyük öneme sahiptir. Markaların toplum gözünde daha güvenilir, kaliteli bir imaj çizmesi reklam faaliyetleriyle mümkündür. Televizyon, sosyal medya reklamlarının yanı sıra promosyon ürünleri de marka tanınırlığını artırır. Bu ürünlerin kaliteli bir malzemeye sahip olması, müşteri kitlesini etkileyecektir.

Promosyon ürünlerin üzerinde markaya ait logo ve isim yer alır. İnsanlar anahtarlık, kalem, kupa gibi sürekli kullandıkları ve yanlarında taşıdıkları bir ürünün üzerindeki simgelere hâkim olacaktır. Alışveriş yapmak istediklerinde aşina oldukları markayı tercih etme ihtimalleri çok yüksektir. Yapılan araştırmalara göre de insanların eşantiyonunu aldığı markaya diğerlerine kıyasla daha fazla yakınlık duyduğu tespit edilmiştir. Bu psikolojik etki, alışveriş alışkanlıklarına yön verir. Tüm marka, tanıtım ve PR çalışmaları gibi kurumsal promosyonlar da piyasada öne çıkmak ve güven sağlamak için yürütülür. İno Promosyon olarak amacımız, geniş ürün kataloğumuzla marka ya da firmanız için dilediğiniz hediyelik eşyaları tasarlamaktır.

2000
Mutlu Müşteri
30
Kategori
1500
Ürün
3
Ülke

Hangi Ürünler Tercih Ediliyor?

Marka tanıtım ürünleri kapsamında teknolojik eşyalar, kırtasiye malzemeleri, aksesuar ve daha birçok ürün seçeneğimiz mevcuttur. Firmanızın reklamını yapacak promosyonları seçerken hedef kitlenize uygun hareket edebilirsiniz. Elektronik, teknoloji alanında faaliyet gösteriyorsanız powerbank, USB bellek gibi teknolojik ürünler tanıtımınız için uygun olacaktır ya da markanız öğrenci kitlesine hitap ediyorsa ajanda, kalem gibi ürünleri tercih etmeniz mümkündür.

Promosyon çalışmasının marka tanıtımınız için yeterli olup olmayacağını merak ediyor olabilirsiniz. Yapılan araştırmalar doğrultusunda bu ürünlerin insanların markaya dair olumlu ya da olumsuz tutum geliştirmelerini sağladığı anlaşılmıştır. İno Promosyon olarak çağa uygun, yenilikçi hediye fikirlerle hizmet vermekteyiz. Alacağınız bu hizmet, marka değerinizin artmasını ve piyasada öne çıkmanızı sağlayacaktır.

Ürün Kataloğumuz

Ürün kataloğumuzda USB bellek, powerbank, termos ve kupalar, teknolojik ürünler, ajandalar ve organizerler, kalem setleri, kalemler, kırtasiye ürünleri, VIP setler, kişisel ürünler, matbaa ürünleri, anahtarlık ve rozetler, defterler, çanta ve toplantı bloknotları, çakı, fener, şerit metre, çakmaklar, kibrit ve tekstil ürünleri yer almaktadır. Görüldüğü üzere oldukça geniş olan ürün yelpazemiz, marka tanıtımı açısından en etkili seçeneklerden oluşur. Kurumsal promosyonlar ile amaçlanan, insanların ürünü sürekli görerek markaya alışmasıdır. Bu nedenle el altında olan, gün içinde mutlaka kullanılan eşyalar tercih edilir.

Firmamız ürün kataloğunun yanı sıra kategori seçeneklerinde de oldukça zengindir. Tercih ettiğiniz ürünün onlarca çeşidi arasından markanıza, firmanıza hitap edeni seçebilirsiniz. Farklı boyut ve özellikteki powerbank, cam ya da çelik termoslar, deri ya da sert kapak ajandalar, üç boyutlu ya da akrilik anahtarlıklar gibi daha onlarca seçenek bulunmaktadır. Markanızın misyon ve hedef kitlesi doğrultusunda sizin için uygun promosyon ürünlerini değerlendirmeniz mümkündür.

İno Promosyon olarak deneyimli çalışma kadromuzla sizlere en iyi hizmeti vermek için faaliyet göstermekteyiz. İno Promosyon tüm kurumsal promosyon faaliyetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Uygun fiyata kaliteli hizmet için siz de bizi tercih edebilirsiniz.